21 października udamy się do urn wyborczych, by wybrać nowych radnych miast, gmin i powiatów oraz burmistrzów, wójtów i prezydentów. Głosy oddawać będziemy również na radnych sejmików wojewódzkich.

Powiat ostrowski znalazł się w okręgu nr 6, w którym zarejestrowanych jest 13 komitetów wyborczych. O mandat radnych starać się będzie 123 kandydatów, a miejsce w sejmiku otrzyma 9 osób.

NIEZBĘDNIK WYBORCZY (listy kandydatów na burmistrzów i wójtów, do rad, podział miasta na okręgi)

Lista nr 1 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1. GAJOWNICZEK Krzysztof Chlewiska
2. BŁOŃSKA Zofia Sokołów Podlaski
3. KRUPA Marcin Węgrów
4. KUBEŁ Joanna Dęby
5. BODZAN Adam Kamieńczyk
6. MALITKA Anna Garwolin
7. JANISZEWSKI Grzegorz Ostrołęka
8. KOWALCZYK Urszula Elżbieta Bachorza
9. TOMASIEWICZ Henryk Ireneusz Sulejówek
10. KRAWCZYK Maria Antonina Warszawa
11. ŁUBKOWSKI Łukasz Pruszyn

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. ORZEŁOWSKA Janina Ewa Siedlce
2. AUGUSTYNIAK Mirosław Jan Sypniewo
3. KRUPIŃSKI Marian Ostrołęka
4. DOMŻAŁA Cecylia Wyszków
5. PIESIO Jerzy Garwolin
6. KOZERA Mariusz Barcząca
7. PIENIAK Rafał Sokołów Podlaski
8. WIECZOREK Anna Agnieszka Krypy
9. PĘDZICH-OŚCIŁOWSKA Ewa Ostrów Mazowiecka
10. TARKOWSKA AnnaStare Biernaty
11. SKWIERCZYŃSKI Grzegorz Krzysztof Rzążew

Lista nr 3 - KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
1. ZIELIŃSKA Urszula Sara Siedlce
2. NAWROCKI Paweł Jerzy Warszawa
3. KOŁODZIEJ Irena Warszawa
4. WILCZYŃSKI Tomasz Grzegorz Radom
5. MITROS Katarzyna Warszawa

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
1. LANC Elżbieta Sadowne
2. GRUZIŃSKI Krzysztof Tadeusz Sulejówek
3. KALICKI Wiesław Andrzej Żelków-Kolonia
4. DZIADAK Ryszard Maków Mazowiecki
5. FLAGA Ewa Jolanta Garwolin
6. SOBIECH Robert Kadzidło
7. DANILUK Andrzej Łosice
8. JASTRZĘBSKA Dorota Sokołów Podlaski
9. DANIELAK Marzena Kotuń
10. WÓJCIK Maciej Mirosław Wyszków
11. SAWICKA Bożena Siedlce

Lista nr 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1. FILIPEK Krzysztof Międzyleś
2. PRANDOTA Maciej Tadeusz Warszawa
3. KOŁODZIEJCZYK Krzysztof Komorowo
4. STAWOWSKA Elżbieta Halina Ostrołęka
5. LIPOWSKI Wiesław Łukowo
6. ROWICKA Eryka Anna Wólka Paplińska
7. FIERKA Michał Dariusz Nowe Kościeliska
8. MATYJA Sylwia Marki
9. LASKOWSKI Patryk Ostrów Mazowiecka
10. ZAGRODZKI Tomasz Zbigniew Warszawa
11. DINH HONG Sandra Ngoc Warszawa

Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY PARTI RAZEM
1. OLKO Dorota Zofia Siedlce
2. PNIEWSKI Tomasz Andrzej Warszawa
3. ZIELIŃSKA Ewa Danuta Warszawa
4. SZKUDŁAPSKA Aleksandra Ewa Warszawa
5. REGUŁA Patryk Eryk Węgrów
6. CZEPIEL Maja Joanna Warszawa
7. KRAJEWSKI Piotr Warszawa
8. BRONIAREK Andrzej Rafał Warszawa

Lista nr 7 - KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
1. TUMANOWICZ Witold Sławomir Warszawa
2. DURKA Adam Eliasz Stojadła
3. DĄDERA Karol Długosiodło
4. MELION Magdalena Patrycja Ostrykół Włościański
5. MARZOCH Michał Wincentowo
6. MAŁYSZEK Paulina Danuta Warszawa
7. IWANOWSKA Milena Agata Warszawa

Lista nr 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
1. PIŁKA Marian Trąbki
2. DĄBROWSKI Zbigniew Ostrołęka
3. KULESZA Ireneusz Ostrów Mazowiecka
4. TRZASKA Teresa Wyszków
5. SADOWSKA Barbara Maria Pruszyn-Pieńki
6. KOWALEWSKA Mariola Zofia Małkinia
7. ŁUGOWSKA Wanda Maria Ostrołęka
8. KOTLARZ Magdalena Wyszków
9. LESZCZYŃSKI Radosław Cegłów
10. PASIAK Hubert Michał Krzesk-Królowa Niwa

Lista nr 9 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
1. ZDUNEK Łukasz Ostrołęka
2. SALAMON Aneta Anna Siedlce
3. CYBULSKI Cezary Siedlce
4. BALA Paweł Węgrów
5. RADZIKOWSKA Edyta Modrzew
6. STOSZEWSKI Tadeusz Wyszków
7. KĄDZIELA Ewa Sadowne
8. TOBIASZ Maria Górzno
9 HARASIM Michał Siedlce
10. STEFANIUK Piotr Paweł Łosice
11. KORWIN-MIKKE Natalia Ewa Warszawa

Lista nr 10 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. KUDELSKI Wojciech Józef Siedlce
2. GRABOWSKI Marcin Ostrołęka
3. ŻOCHOWSKI Krzysztof Jan Sławiny
4. BALA Joanna Niegów
5. GÓRAS Michał Tadeusz Mińsk Mazowiecki
6. KOZACZYŃSKI Jacek Siedlce
7. WINIARSKI Krzysztof Ostrów Mazowiecka
8. SKRZYPEK Dorota Wieliszew
9. GÓRSKI Maciej Górki-Grubaki
10. ROGALSKA Barbara Maków Mazowiecki
11. WOŹNIAK-SIONEK Elżbieta Parysów

Lista nr 11 - KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZENIE CHRZEŚCIJAŃSKICH RODZIN
1. NARTONOWICZ Agnieszka Ostrołęka
2. SZABŁOWSKI Marek Ławy
3. DZIĘGIELEWSKI Adrian Ostrołęka
4. BOBOWSKA Grażyna Łęg Przedmiejski
5. DZIĘGIELEWSKA Zdzisława Ostrołęka
6. WIERZBICKI Romuald Lech Józefów
7. SZCZUBEŁEK Ewa Ostrołęka

Lista nr 12 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU - WSPÓLNOTA
1. DMOWSKI Henryk Siedlce
2. ŻOCHOWSKI Dariusz Leon Mińsk Mazowiecki
3. JEDYNAK Mirosław Stanisław Wygoda
4. SIENIAWSKA-SOKOŁOWSKA Katarzyna Joanna Sulejówek
5. MIŁOSZ Olga Garwolin
6. GAŁECKA Kamila Czarnoty
7. ŁUKA KOSEL Hanna Siedlce
8. HENNIG Renata Danuta Warszawa
9. GUTOWSKA Dorota Ostrołęka
10. RUDZKI Kazimierz Warszawa
11. KULAS Sławomir Adam Teodorowo

Lista nr 13 - KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
1. WÓJCIK Andrzej Ochudno
2. RYCIELSKI Tomasz Maciej Mińsk Mazowiecki
3. TUL Maria Grażyna Sulejówek
4. KANONOWICZ Sara Warszawa
5. WILKOWSKI Jarosław Maków Mazowiecki
6. PAŚNICKI Zenon Józef Łaskarzew
7. KRAWCZAK Jolanta Stanisławów
8. LESZCZYŃSKA Barbara Brzóze
9. MATYSZEWSKA Anna Teresa Warszawa

Copyright © 2018 TV Ostrów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Początek strony