Musisz pilnie dostać się z jednego końca miasta na drugi, nie masz samochodu i nie chce Ci się iść pieszo?

Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie komunikacja miejska.

Rozkład obowiązuje od 1 września 2021 r.

LINIA NR 1
kierunek: Mieczkowskiego – Jednostka Wojskowa – Mieczkowskiego
(kursuje w dni robocze)

Lp

Przystanek                       

R

R

R

R

R

R

R

R

R

 1

Mieczkowskiego

05:35

06:23

07:08

09:40

11:30

12:30

13:30

15:00

16:00

2

Rubinkowskiego

05:37

06:25

07:10

09:42

11:32

12:32

13:32

15:02

16:02

3

Szkolna

05:38

06:26

07:11

09:43

11:33

12:33

13:33

15:03

16:03

4

Sportowa

05:39

06:27

07:12

09:44

11:34

12:34

13:34

15:04

16:04

5

Kolarska

05:40

06:28

07:13

09:45

11:35

12:35

13:35

15:05

16:05

6

Widnichowska 

05:41

06:29

07:14

09:46

11:36

12:36

13:36

15:06

16:06

7

Kościuszki LO

05:42

06:30

07:15

09:47

11:37

12:37

13:37

15:07

16:07

8

Lubiejewska SP2

05:43

06:31

07:16

09:48

11:38

12:38

13:38

15:08

16:08

9

Lubiejewska DŁUGPOL

05:44

06:32

07:17

09:49

11:39

12:39

13:39

15:09

16:09

10

Sikorskiego Biała

05:47

06:35

07:19

09:52

11:42

12:42

13:42

15:12

16:12

11

Sikorskiego Bagińska

05:48

06:36

07:20

09:53

11:43

12:43

13:43

15:13

16:13

12

Sikorskiego – Łączna

05:50

06:38

07:21

09:55

11:45

12:45

13:45

15:15

16:15

13

Sikorskiego – Podchorążych

05:51

06:39

07:22

09:56

11:46

12:46

13:46

15:16

16:16

14

Stacyjna – Podchorążych

05:53

06:41

07:24

09:58

11:48

12:48

13:48

15:18

16:18

15

Komorowo POM

05:55

06:43

07:26

10:00

11:50

12:50

13:50

15:20

16:20

16

Komorowo Sklep WCH

05:56

06:44

07:28

10:01

11:51

12:51

13:51

15:21

16:21

17

Komorowo Jed. Wojskowa

05:58

06:46

07:30

10:03

11:53

12:53

13:53

15:23

16:23

Lp

Przystanek                       

R

R

R

R

R

R

R

R

1

Komorowo Jed. Wojskowa

06:00

06:46

07:30

10:05

12:00

13:00

14:25

15:35

16:25

2

Komorowo Kościelna

06:01

06:47

07:31

10:06

12:01

13:01

14:26

15:36

16:26

3

Komorowo POM

06:02

06:48

07:32

10:07

12:02

13:02

14:27

15:37

16:27

4

Stacyjna – Podchorążych

06:04

06:50

07:34

10:09

12:04

13:04

14:29

15:39

16:29

5

Sikorskiego – Podchorążych

06:06

06:52

07:36

10:11

12:06

13:06

14:31

15:41

16:31

6

Sikorskiego – Łączna

06:07

06:53

07:37

10:12

12:07

13:07

14:32

15:42

16:32

7

Sikorskiego Bagińska

06:08

06:54

07:38

10:13

12:08

13:08

14:33

15:43

16:33

8

Sikorskiego Biała

06:09

06:55

07:39

10:14

12:09

13:09

14:34

15:44

16:34

9

Lubiejewska DŁUGPOL

06:11

06:57

07:41

10:16

12:11

13:11

14:36

15:46

16:36

10

Lubiejewska SP2

06:12

06:58

07:42

10:17

12:12

13:12

14:37

15:47

16:37

11

Kościuszki LE

06:13

06:59

07:43

10:18

12:13

13:13

14:38

15:48

16:38

12

Kościuszki osiedle

06:15

07:01

07:45

10:20

12:15

13:15

14:40

15:50

16:40

13

Widnichowska 

06:16

07:02

07:46

10:21

12:16

13:16

14:41

15:51

16:41

14

Kolarska

06:17

07:03

07:47

10:22

12:17

13:17

14:42

15:52

16:42

15

Sportowa

06:18

07:04

07:48

10:23

12:18

13:18

14:43

15:53

16:43

16

Szkolna

06:19

07:05

07:49

10:24

12:19

13:19

14:44

15:54

16:44

17

Rubinkowskiego

06:20

07:06

07:50

10:25

12:20

13:20

14:45

15:55

16:45

18

Piłata

06:21

07:07

07:51

10:26

12:21

13:21

14:46

15:56

16:46

19

Mieczkowskiego

06:22

07:08

07:52

10:27

12:22

13:22

14:47

15:57

16:47


 LINIA NR 2
(kursuje w dni robocze)

Lp

Przystanek

R

R

R

R

R

1

Mieczkowskiego

06:45

09:10

13:25

15:05

16:20

2

Rubinkowskiego

06:47

09:12

13:27

15:07

16:22

3

Szkolna

06:48

09:13

13:28

15:08

16:23

4

Sportowa

06:49

09:14

13:29

15:09

16:24

5

Kolarska 

06:50

09:15

13:30

15:10

16:25

6

Widnichowska 

06:51

09:16

13:31

15:11

16:26

7

Kościuszki LO

06:53

09:18

13:33

15:13

16:29

8

Lubiejewska SP 2

06:55

09:20

13:35

15:15

16:31

9

Lubiejewska DŁUGPOL

06:57

09:22

13:37

15:17

16:33

10

Lubiejewska PKP

06:59

09:24

13:39

15:19

16:37

11

Stacyjna ZURAD

07:00

09:25

13:40

15:20

16:38

12

Stacyjna – Łączna

07:01

09:26

13:41

15:21

16:39

13

Stacyjna – Podchorążych

07:02

09:27

13:42

15:22

16:40

14

Sikorskiego – Podchorążych

07:04

09:29

13:44

15:24

16:42

15

Legionowa – Poziomkowa

07:06

09:31

13:46

15:26

16:44

16

Legionowa 2

07:07

09:32

13:47

15:27

16:45

17

Różańska Rogóźnia

07:08

09:33

13:48

15:28

16:46

18

Różańska – Różana

07:09

09:34

13:49

15:29

16:47

19

Różańska KRAL

07:10

09:35

13:50

15:30

16:48

20

Różańska – Wiśniowa

07:11

09:36

13:51

15:31

16:49

21

Różańska ROLSTAL

07:12

09:37

13:52

15:32

16:50

22

Różańska – Rataja

07:13

09:38

13:53

15:33

16:51

23

Pasterska kościół

07:14

09:39

13:54

15:34

16:52

24

Pasterska – Dobra

07:15

09:40

13:55

15:35

16:53

25

Warszawska – Dobra

07:16

09:41

13:56

15:36

16:54

26

Przeskok – Słonimskiego

07:17

09:42

13:57

15:37

16:55

27

Leśna – Iłłakowiczówny

07:18

09:43

13:58

15:38

16:56

28

Makuszyńskiego

07:19

09:44

13:59

15:39

16:57

29

Brokowska W. Komunikacji

07:20

09:45

14:00

15:40

16:58

30

3 Maja SP 1

07:22

09:47

14:02

15:42

17:00

31

Batorego

07:23

09:48

14:03

15:43

17:01

32

Kościuszki LE

07:24

09:49

14:04

15:44

17:02

33

Kościuszki osiedle

07:26

09:51

14:06

15:46

17:04

34

Widnichowska 

07:27

09:52

14:07

15:47

17:05

35

Kolarska

07:28

09:53

14:08

15:48

17:06

36

Sportowa

07:29

09:54

14:09

15:49

17:07

37

Szkolna

07:30

09:55

14:10

15:50

17:08

38

Rubinkowskiego

07:31

09:56

14:11

15:51

17:09

39

Piłata

07:32

09:57

14:12

15:52

17:10

40

Mieczkowskiego

07:33

09:58

14:13

15:53

17:11


 LINIA NR 3
(kursuje w dni robocze)

Lp

Przystanek

R

R

R

R

1

Mieczkowskiego

06:00

08:00

12:30

14:15

2

Rubinkowskiego

06:02

08:02

12:32

14:17

3

Szkolna

06:03

08:03

12:33

14:18

4

Sportowa

06:04

08:04

12:34

14:19

5

Kolarska

06:05

08:05

12:35

14:20

6

Widnichowska 

06:06

08:06

12:36

14:21

7

Kościuszki LO

06:08

08:08

12:38

14:23

8

3 Maja Staw

06:10

08:10

12:40

14:25

9

Brokowska W. Komunikacji

06:12

08:12

12:42

14:27

10

Makuszyńskiego

06:13

08:13

12:43

14:28

11

Leśna – Iłlakowiczówny

06:14

08:14

12:44

14:29

12

Przeskok – Słonimskiego

06:15

08:15

12:45

14:30

13

Warszawska – Gałczyńskiego

06:16

08:16

12:46

14:31

14

Pasterska – Dobra

06:17

08:17

12:47

14:32

15

Pasterska Kościół

06:18

08:18

12:48

14:33

16

Rataja – Różańska

06:19

08:19

12:49

14:34

17

Różańska ROLSTAL

06:20

08:20

12:50

14:35

18

Różańska – Wiśniowa

06:21

08:21

12:51

14:36

19

Różańska KRAL

06:22

08:22

12:52

14:37

20

Różańska – Różana

06:23

08:23

12:53

14:38

21

Różańska Rogóźnia

06:24

08:24

12:54

14:39

22

Legionowa 2

06:25

08:25

12:55

14:40

23

Legionowa – Poziomkowa

06:26

08:26

12:56

14:41

24

Sikorskiego – Podchorążych

06:28

08:28

12:58

14:43

25

Stacyjna – Podchorążych

06:30

08:30

13:00

14:45

26

Stacyjna – Łączna

06:31

08:31

13:01

14:46

27

Stacyjna ZURAD

06:33

08:33

13:03

14:48

28

Lubiejewska PKP

06:35

08:35

13:05

14:49

29

Lubiejewska PKS

06:36

08:36

13:06

14:50

30

Lubiejewska DŁUGPOL

06:38

08:38

13:08

14:52

31

Lubiejewska SP 2

06:39

08:39

13:09

14:53

32

Kościuszki osiedle

06:41

08:41

13:11

14:55

33

Widnichowska 

06:42

08:42

13:12

14:56

34

Kolarska

06:43

08:43

13:13

14:57

35

Sportowa

06:44

08:44

13:14

14:58

36

Szkolna

06:45

08:45

13:15

14:59

37

Rubinkowskiego

06:46

08:46

13:16

15:00

38

Piłata

06:47

08:47

13:17

15:01

39

Mieczkowskiego

06:48

08:48

13:18

15:02


LINIA NR 4
kierunek: Mieczkowskiego – Wileńska – Szpital – Akacjowa – Gródźki
(kursuje w dni robocze)

Lp.

Przystanek                        

R

R

R

R

R

R

1

Mieczkowskiego

06:25

08:25

11:20

13:10

14:10

15:00

2

Kościuszki LE

06:27

08:27

11:22

13:12

14:12

15:02

3

Kościuszki osiedle

06:28

08:28

11:23

13:13

14:13

15:03

4

Ptasia – Wileńska

06:30

08:30

11:25

13:15

14:15

15:05

5

Złotych Kłosów – Ptasia

06:31

08:31

11:26

13:16

14:16

15:06

6

Północna – Chabrowa

06:32

08:32

11:27

13:17

14:17

15:07

7

Wileńska – Zachodnia

06:33

08:33

11:28

13:18

14:18

15:08

8

Wileńska – Armii Krajowej

06:34

08:34

11:29

13:19

14:19

15:09

9

Widnichowska 

06:35

08:35

11:30

13:20

14:20

15:10

10

Kolarska

06:36

08:36

11:31

13:21

14:21

15:11

11

Sportowa 1

06:37

08:37

11:32

13:22

14:22

15:12

12

Sportowa 2

06:38

08:38

11:33

13:23

14:23

15:13

13

Wspólna

06:39

08:39

11:34

13:24

14:24

15:14

14

Radwańskiego

06:40

08:40

11:35

13:25

14:25

15:15

15

Szpital

06:41

08:41

11:36

13:26

14:26

15:16

16

Szpital Pogotowie

06:42

08:42

11:37

13:27

14:27

15:17

17

Małkińska Kościół

06:43

08:43

11:38

13:28

14:28

15:18

18

Małkińska – Akacjowa

06:44

08:44

11:39

13:29

14:29

15:19

19

Akacjowa – Bukowa

06:45

08:45

11:40

13:30

14:30

15:20

20

Małkińska – Akacjowa

06:46

08:46

11:41

13:31

14:31

15:21

21

Małkińska WIG

06:47

08:47

11:42

13:32

14:32

15:22

22

Gródźki

06:49

08:49

11:44

13:34

14:34

15:24

kierunek: Gródźki – Akacjowa – Szpital – Wileńska Mieczkowskiego
(kursuje w dni robocze)

Lp.

Przystanki                              

R

R

R

R

R

R

1

Gródźki

07:25

 08:55

11:45

13:35

14:35

15:25

2

Małkińska WIG

07:27

08:57

11:47

13:37

14:37

15:27

3

Małkińska – Akacjowa

07:28

08:58

11:48

13:38

14:38

15:28

4

Akacjowa – Bukowa

07:29

08:59

11:49

13:39

14:39

15:29

5

Małkińska – Akacjowa

07:30

09:00

11:50

13:40

14:40

15:30

6

Małkińska Kościół

07:31

09:01

11:51

13:41

14:41

15:31

7

Szpital Pogotowie

07:32

09:02

11:52

13:42

14:42

15:32

8

Szpital

07:33

09:03

11:53

13:43

14:43

15:33

9

Radwańskiego

07:34

09:04

11:54

13:44

14:44

15:34

10

Wspólna

07:35

09:05

11:55

13:45

14:45

15:35

11

Sportowa 2

07:36

09:06

11:56

13:46

14:46

15:36

12

Sportowa 1

07:37

09:07

11:57

13:47

14:47

15:37

13

Kolarska 

07:38

09:08

11:58

13:48

14:48

15:38

14

Widnichowska 

07:39

09:09

11:59

13:49

14:49

15:39

15

Ptasia – Wileńska

07:41

09:11

12:01

13:51

14:51

15:41

16

Złotych Kłosów – Ptasia

07:42

09:12

12:02

13:52

14:52

15:42

17

Północna – Chabrowa

07:43

09:13

12:03

13:53

14:53

15:43

18

Wileńska – Zachodnia

07:44

09:14

12:04

13:54

14:54

15:44

19

Wileńska – Armii Krajowej

07:45

09:15

12:05

13:55

14:55

15:45

20

Kościuszki LO

07:46

09:16

12:06

13:56

14:56

15:46

21

Kościuszki LE

07:47

09:17

12:07

13:57

14:57

15:47

22

Piłata

07:48

09:18

12:08

13:58

14:58

15:48

23

Mieczkowskiego

07:49

09:19

12:09

13:59

14:59

15:49


Copyright © 2021 TV Ostrów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Początek strony