Od 3 września połączenia autobusowe na terenie powiatu ostrowskiego świadczyć będa trzy firmy transportowe: Transport Turystyczny Zawistowscy Małkinia, Usługi Transportowe Marek Siedlecki Stara Grabownica 65 oraz PHU "Poltrans" Witold Łoniewski Wąsewo.

Autobusy kursować będą od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej.

Przewoźnicy honorują ulgi ustawowe. Jest możliwość zakupu biletów miesięcznych.

SZCZEGÓŁOWY ROZKŁAD JAZDY KOMUNIKACJI PUBLICZNEJ NA TERENIE POWIATU OSTROWSKIEGO

Trasa: Małkinia - Ostrów Maz.

      Dworce i przystanki      
 06:45 
07:15
09:10 11:20  13:20 14:56 Małkinia Górna ZS 07:45 08:29 10:29 12:54 14:50 16:29
06:48
07:18 09:12 11:23 13:23 14:49 Małkinia Górna D.K. 07:43 08:26 10:26 12:50 14:50 16:26
06:51 07:21 09:16  11:26 13:26 15:02 Małkinia Górna, ul. Małkińska 07:37 08:23 10:23 12:47 14:47 16:23
06:53
07:23 09:18 11:28 13:28 15:04 Małkinia Dolna 07:35 08:21 10:21 12:45 14:45 16:21
06:56 07:26 09:21  11:31 13:31 15:07 Błędnica 07:31 08:18 10:18  12:43 14:43 16:18
06:59  07:29 09:24 11:34
13:34
15:10 Orło 07:28 08:15  10:15 12:40 14:40 16:15
07:02 07:32 09:27 11:37 13:37 15:13 Niegowiec 07:26
08:12 10:12 12:37 14:37 16:12
07:04 07:34
09:29 11:39 13:39 15:15 Biel 07:24 08:10 10:10 12:35 14:35 16:10
07:08  07:38
09:33 11:43 13:43 15:19 Ostrów Mazowiecka, ul. Małkińska (nowy kościół) 07:21  08:06 10:06 12:31 14:31  16:06
07:09 07:39
09:34 11:44 13:44 15:20 Ostrów Mazowiecka, ul. Małkińska (rondo) 07:20 08:05 10:05  12:30  14:30 16:05
07:11 07:41 09:36  11:46 13:46 15:22 Ostrów Mazowiecka, ul. Kościuszki LO 07:18 08:03 10:03 12:28
14:28 16:03
07:14 07:44 09:39  11:49
13:49 15:25 Ostrów Mazowiecka D.A. 07:15
08:00
10:00 12:25 14:25 16:00

Trasa: Szulborze Wielkie - Zaręby Kościelne - Ostrów Maz.
Szulborze Wielkie, Grędzice, Świerże Kolonia, Grabowo, Zaręby Kościelne, Nienałty, Rawy, Chmielewo, Nieskórz, Ugniewo, Ostrów Maz (szpital), Ostrów Maz. (kościół), Ostrów Maz (dworzec autobusowy)
Godziny odjazdów z Szulborza Wielkiego: 7:15, 11:35
Godziny odjazdów z Ostrów Maz.: 11:00, 15:00

Trasa: Ostrów Mazowiecka - Dybki (linia 9)

  Km Odl NrP Dworce i przystanki        
  0 1 1 DYBKI DK 8 01/02 p 11:45 14:45 16:15
07:05 1 2 2 DYBKI DP 2647W 10/09   11:43 14:43 16:13
07:08 3 4 3 STARA OSUCHOWA I DP 2647W 08/7   11:40 14:40 16:10
07:13 7 1 4 WIŚNIEWO I DG 260604W   11:35 14:35 16:05
07:15 8 1 5 WIŚNIEWO DG 260604W   11:33 14:33 16:03
07:20 9 3 6 NOWA OSUCH DP 4402 01/02   11:28 14:28 15:58
07:24 12 2 7 NOWA OSUCH DG 260635W   11:24 14:24 15:54
07:28 14 1 8 NOWA OSUCH DP 4402W 03/04   11:20 14:20 15:50
07:30 15 1 9 NOWA OSUCH.DP 4402W05/06   11:18 14:18 15:48
07:35 16 2 10 NAGOSZEWKA DP 4402W 07/08   11:13 14:13 15:43
07:40 18 1 11 NAGOSZEWKA DP 4402W 09/10   11:08 14:08 15:38
| 19 8 12 NAGOSZEWO DK 8 01/02   11:07 14:07 15:37
07:49 27   13 OSTRÓW M.KOŚCIUSZ. LE DL28/29 o 11:00 14:00 15:30

Trasa: Ostrów Mazowiecka - Stare Lubiejewo (linia 10)

  Km Odl NrP Dworce i przystanki      
07:40 0 1 1 OSTRÓW M.KOŚCIUISZ. LE DL28/29 p 13:50 14:50
07:41 1 1 2 OSTRÓW MAZ.KOŚCIUSZ.LO DL12/13   13:48 14:48
07:42 1 1 3 OSTRÓW KOŚCIUSZKI OSIEDLE10/11   13:46 14:46
07:44 2 3 4 OSTRÓW MAZ.LUBIE SZ.2 DL 32/33   13:44 14:44
07:48 5 1 5 STARE LUBIEJEWO DW 677 01/20   13:42 14:42
07:50 6   6 STARE LUBIEJEWO DG 260650W o 13:40 14:40

Trasa: Ostrów Mazowiecka - Brok (linia 11)

  Km Odl NrP Dworce i przystanki    
15:10 0 6 1 OSTRÓW M KOŚCIUSZKI 13/12 p 07:25
15:18 6 1 2 KUSKOWIZNA IIDP 2638W 10/09   07:17
15:20 7 4 3 KUSKOWIZNA DP2638W 08/07   07:15
15:26 11 2 4 NOWA GRABOWNICA DG260632   07:09
15:31 13 1 5 BROK 2 DK 50 03/04   07:04
15:33 14 1 6 BROK I DW 694 04   |
15:35 15   7 BROK PLAC KOŚCIELNY o 07:00

Trasa: Ostrów Mazowiecka - Żochowo

  Km Odl NrP Dworce i przystanki    
14:40 0 2 1 OSTRÓW MAZ.KOŚCIUSZ.LO DL12/13 p 07:35
14:42 2 3 2 OSTRÓW MAZ.LUBIE SZ.2 DL 32/33   07:33
14:47 5 2 3 STARE LUBIEJ DW 677 01/20   07:28
14:50 7 1 4 SULĘCIN 2,DW 677 03/18   07:25
14:52 8 1 5 SULĘCIN 1,DW 677 05/16   07:23
14:54 9 2 6 SULĘCIN WIES DP 2633W 08/09   07:21
14:57 11 2 7 SULĘCIN WŁ DW 677 07/14   07:18
15:00 13 1 8 WÓLKA SEROCZYŃSKA 677 11/10   07:15
15:02 14 2 9 ROGOWO DW 677 13/08   07:13
15:05 16 2 10 GNIAZDOWO DW 677 06/15   07:10
15:08 18 2 11 LUBOTYŃ WŁÓKI DP 2632W 02/01   07:07
15:11 20 3 12 STARY LUBOTYŃ II DP2631W 08/07   07:04
15:15 23 2 13 ŚWIERŻE LUB.DG 260818W   07:00
15:18 25 3 14 CHMIELEWO II DP 2632W 06/05   06:57
15:21 28 2 15 GUMOWO DP2632W 08/07   06:54
15:24 30 2 16 PODBIELKO DG 260813W   06:51
15:27 32 1 17 PODBIELE II DP 2632W 12/11   06:48
15:29 33 1 18 PODBIELE I DP2632W 10/09   06:46
15:31 34 1 19 ŻYŁOWO DG 260816W   06:44
15:33 35 1 20 RABĘDY LUB. DG 260807W   06:42
15:35 36   21 ŻOCHOWO DP 2632W 14/13 o 06:40

Trasa: Ostrów Mazowiecka - Pólki (linia 14)

  Km Odl NrP Dworce i przystanki    
15:00 0 1 1 OSTRÓW M.KOŚCIUISZ. LE DL28/29 p 07:35
15:01 1 1 2 OSTRÓW KOŚCIUSZKI OSIEDLE10/11   07:34
15:03 2 2 3 OSTRÓW MAZ.LUBIE SZ.2 DL 32/33   07:32
15:07 4 2 4 OSTRÓW STACYJNA ZURAD DL 40/41   07:28
15:10 6 4 5 KOMOROWO DW 627 15/36   07:25
15:16 10 3 6 LIPNIKI DG 260663W   07:19
15:21 13 2 7 KOZIKI MAJDAN DG 260660W   07:14
15:24 15 2 8 KOZIKI DG 260642W   07:11
15:27 17 2 9 PÓLKI DG 260642W   07:08
15:30 19   10 PÓLKI II DG 260642W o 07:05

Trasa: Ostrów Mazowiecka - Dybki (linia 17)

Km Odl NrP Dworce i przystanki        
0 2 1 OSTRÓW KOŚCIUSZ.LE 28 p 07:38 12:13 15:13
2 7 2 OSTRÓWMAZ.UL.RÓŻAŃSKA DL 58/59   07:36 12:11 15:11
9 2 3 NAGOSZEWO DK 8 01/02   07:28 12:03 15:03
11 1 4 NAGOSZEWKA DK 8 01/02   07:25 12:00 15:00
12 2 5 OSUCHOWA DK 8 01/02   07:23 11:58 14:58
14   6 DYBKI DK 8 01/02 o 07:20 11:55 14:55

Trasa: Ostrów Mazowiecka - Brok - Ostrów Mazowiecka (linia 18)

      Km Odl NrP Dworce i przystanki    
 - - 16:10 0 6 1 OSTRÓW MAZ.KOŚCIUSZ.LO DL12/13 p 10:28
 -  - 16:18 6 2 2 STARA GRABOWNICA DP2638W 01/02   10:20
 -  - 16:21 8 4 3 NOWA GRABOWNICA DG260632   10:17
 -  - 16:26 12 1 4 BROK 2 DK 50 03/04   10:10
-  - 16:28 13 1 5 BROK I DW 694 04   -
- 15:10 16:30 14 1 6 BROK PLAC KOŚCIELNY   10:08
- - - - 1 7 BROK I DW 694 04   10:06
07:05 15:14 16:34 16 2 8 BROK DP 2639W 02/01   10:04
07:08 15:17 16:37 18 1 9 PUZDROWIZNA DP 2639W 04/03   10:01
07:10 15:19 16:39 19 3 10 LASKOWIZNA DP 2639W 06/05   09:59
07:14 15:23 16:43 22 1 11 TURKA DP 2639W 08/07   09:55
07:16 15:25 16:45 23 11 12 NAGOSZEWO 3 DP 2639W 10/09   09:53
07:29 15:38 16:58 34   13 OSTRÓW MAZ.KOŚCIUSZ.LO DL12/13 o 09:40

Trasa: Ostrów Mazowiecka - Brok (linia 19)

    Km Odl NrP Dworce i przystanki      
11:30 14:40 0 6 1 OSTRÓW M KOŚCIUSZKI 13/12 p 07:20 08:50
11:38 14:48 6 2 2 BIEL DW 627 55/08   07:12 08:42
11:41 14:51 8 2 3 NIEGOWIEC DW 627 53/10   07:09 08:39
11:44 14:54 10 2 4 ORŁO DW 627 51/12   07:06 08:36
11:47 14:57 12 2 5 NOWE KACZKOWO DP 2637W 04/03   07:03 08:33
11:50 15:00 14 3 6 STARE KACZKOWO DP 2657W04/03   07:00 08:30
11:54 15:04 17 1 7 BROK CZURAJ DP 2657W 02/01   06:56 08:26
11:56 15:06 18 1 8 BROK III DW 694 08/45   06:54 08:24
11:58 15:08 19 1 9 BROK II DW 694 06/47   06:52 08:22
12:00 15:10 20   10 BROK PLAC KOŚCIELNY o 06:50 08:20

Trasa: Ostrów Mazowiecka - Zalesie (linia 21)

      Km Odl NrP Dworce i przystanki        
10:40 13:40 15:20 0 2 1 OSTRÓW M.KOŚCIUISZ. LE DL28/29 p 07:30 11:20 14:20
10:42 13:42 15:22 2 1 2 OSTRÓW MAZ.LUBIE SZ.2 DL 32/33   07:28 11:18 14:18
10:44 13:44 15:24 3 1 3 OSTRÓW LUBIEJEWSKA PKS 36/37   07:26 11:16 14:16
10:46 13:46 15:26 4 1 4 OSTRÓW STACYJNA ZURAD DL 40/41   07:24 11:14 14:14
10:48 13:48 15:28 5 1 5 KOMOROWO POM,DW 627 13/38   07:22 11:12 14:12
10:50 13:50 15:30 6 3 6 KOMOROWO DW 627 15/36   07:20 11:10 14:10
10:54 13:54 15:34 9 1 7 STOK II DW 627 17/34   07:16 11:06 14:06
10:55 13:55 15:35 10 1 8 STOK I DW.627 19/32   07:15 11:05 14:05
10:56 13:56 15:36 11 1 9 JELENIE II DW 627 21/30   07:14 11:04 14:04
10:57 13:57 15:37 12 1 10 JELENIE I DW 627 23/28   07:13 11:03 14:03
10:58 13:58 15:38 13 1 11 JELONKI DW 627 25/26   07:12 11:02 14:02
11:00 14:00 15:40 14   12 ZALESIE DW 627 24/27 o 07:10 11:00 14:00

Trasa: Ostrów Mazowiecka - Nieskórz (linia 22)

      Km Odl NrP Dworce i przystanki        
07:15 11:20 15:00 0 1 1 NIESKÓRZ DG 2606344W p 10:20 15:00 16:30
07:16 11:21 15:01 1 2 2 NIESKÓRZ DP 2653W 02/01   10:19 14:59 16:29
07:18 11:23 15:03 3 1 3 NIESKÓRZ DP2655W 18/17   10:17 14:57 16:28
07:19 11:24 15:04 4 2 4 NIESÓRZ DP 2655W16/15   10:16 14:56 16:26
07:21 11:26 15:06 6 1 5 NIESKÓRZ -MUROW. DP2655W 14/13   10:14 14:54 16:24
07:23 11:28 15:08 7 1 6 UGNIEWO SKAŁY DP 2655W 12/11   10:12 14:52 16:22
07:25 11:30 15:10 8 1 7 UGNIEWO IV DP2655W 10/09   10:10 14:50 16:20
07:27 11:32 15:12 9 1 8 UGNIEWO III DP 2655W 08/07   10:08 14:48 16:18
07:28 11:33 15:13 10 2 9 UGNIEWO II DP 2655W 06/05   10:07 14:47 16:17
07:30 11:35 15:15 12 2 10 UGNIEWO I DP2655W 04/03   10:05 14:45 16:15
07:33 11:38 15:18 14 1 11 OSTRÓW SZPITAL DL 72/73   10:02 14:42 16:12
07:35 11:40 15:20 15   12 OSTRÓW M.KOŚCIUISZ. LE DL28/29 o 10:00 14:40 16:10

Trasa: Ostrów Mazowiecka - Jasienica (linia 23)

      Km Odl NrP Dworce i przystanki        
12:40 14:40 16:10 0 2 1 OSTRÓW KOŚCIUSZKI OSIEDLE10/11 p 07:20 13:50 15:25
12:42 14:42 16:12 2 1 2 PODBORZE DK 8 01/02   07:18 13:48 15:23
12:43 14:43 - 3 1 3 PODBORZE KOLONIE DP2633W 02/01   07:17 - -
12:45 14:45 - 4 2 4 BUDY GRUDZIE DP2633W 04/03   07:15 - -
12:47 14:47 - 6 2 5 PAŁAPUS SZLACH DP 2633W 06/05   07:13 - -
12:49 14:49 - 8 1 6 BUDY GRUDZIE DG 260620W   07:11 - -
12:50 14:50 16:20 9 1 7 PODBORZE DP 2654W 02/01   07:10 13:40 15:15
12:52 14:52 16:21 10 1 8 KALINOWO DP2654W 04/03   07:09 13:39 15:14
12:53 14:53 16:23 11 1 9 KALINOWO I DP2634W 02/01   07:07 13:37 15:12
12:55 14:55 16:25 12 1 10 KALINOWO II DP2634W 04/03   07:05 13:35 15:10
12:56 14:56 16:26 13 1 11 KALINOWO-PARCELE DP2634W 06/05   07:04 13:34 15:09
12:58 14:58 16:28 14 1 12 JASIENICA DP2634W08/07   07:02 13:32 15:07
13:00 15:00 16:30 15   13 JASIENICA DP2634W 10/09 o 07:00 13:30 15:05

Trasa: Ostrów Mazowiecka - Koskowo

        Km Odl Dworce i przystanki        
 07:30 10:50 13:40 15:30 0 2 OSTRÓW MAZ. KOŚCIUSZKI LO DL12/13  07:43  08:53 11:57 15:08
07:32 10:52  13:42 15:35 2 3 OSTRÓW MAZ. LUBIEJEWSKA SZ.2 DL 32/33  07:41  08:51 11:55  15:06
07:36 10:56  13:46 15:36 5 2 STARE LUBIEJEWO DW 677 01/20  07:37  08:47 11:51  15:02
07:39 10:59  13:49 15:39 7 2 SULĘCIN 2 DW 577 03/18  07:34  08:44 11:48  14:59
07:43 11:03  13:53  15:43 9 2 SULĘCIN 1 DW 677 05/16  07:30  08:40 11:44  14:55
07:47 11:07  13:57  15:47 11 2 SULĘCIN WŁ. DW 677 07/14  07:26  08:36 11:40  14:51
07:50 11:10  14:00  15:50 13 3 WÓLKA SEROCZYŃSKA DW 677 11/10  07:23  08:33 11:37  14:48
07:54 11:14  14:04  15:54 16 1 KOSEWO WIEŚ DP 2631W 04/03  07:19  08:29 11:33  14:44
07:57 11:17  14:07  15:57 18 2 STARY LUBOTYŃ II DP 2631W 08/07  07:16  08:26 11:30  14:41
08:00  -  14:10  16:00 19 1 LUBOTYŃ KOLONIA DP 2631W 10/09  07:13  08:23 -  14:38
08:04  -  14:14  16:04 21 1 TUROBIN BRZOZ. I DP 2631W 12/11  07:09  08:19 -  14:34
08:06 -
 14:16  16:06 22 2 TUROBIN BRZOZ. II DP 2631W 14/13  07:07  08:17 -  14:32
08:08 -
 14:18  16:08 23 2 RZĄŚNIK LUBOT. I DP 2631W 16/15  07:05  08:15 -  14:30
-  - -
 16:12 25 2 RZĄŚNIK LUBOT. II DP 2631W 18/17  07:01 -
- -
- -
 -  16:15 27 2 TUROBIN DP 2630W 04/03  06:58 -
-  -
- -
-
 16:18 29   KOSKOWO DP 2630W 20/01  06:55 -
-  -

Trasa: Ostrów Mazowiecka - Stare Lubiejewo

    Dworce i przystanki    
07:50 15:00 OSTRÓW MAZOWIECKA UL. KOŚCIUSZKI LO
08:14 15:26
07:52 15:02 OSTRÓW MAZOWIECKA UL. LUBIEJEWSKA SP2 08:11 15:24
07:54 15:04 OSTRÓW MAZOWIECKA UL LUBIEJEWSKA DŁUGPOL 08:09 15:22
07:56 15:06 OSTRÓW MAZOWIECKA UL LUBIEJEWSKA PKS 08:07 15:20
07:58 < OSTRÓW MAZOWIECKA UL. LUBIEJEWSKA PKP < 15:18
08:01 15:14 LUBIEJEWO STARE 08:02 15:15

Trasa: Ostrów Mazowiecka - Wąsewo - Bartosy

      Dworce i przystanki      
06:50 - - BARTOSY - - 16:16
06:52 - - MOKRYLAS - - 16:14
06:55 - - WYSOCZE - - 16:11
07:00 11:16 14:25 WĄSEWO 10:54 14:12 16:07
07:02 11:19 14:28 ZASTAWIE 10:51 14:09 16:05
07:06 - - PRZEDŚWIT - - 15:59
07:12 - - BRUDKI STARE - - 15:56
07:15 11:22 14:31 BRUDKI SKRZYŻOWANIE 10:47 14:07 15:54
07:17 11:24 14:33 BRUDKI KOLONIA 10:45 14:05 15:52
07:19 11:29 14:35 BAGATELE 10:43 14:02 15:50
07:21 11:32 14:37 RZĄŚNIK SZLACHECKI 10:40 13:59 15:48
07:23 11:35 14:40 GRĄDY 10:37 13:56 15:45
07:28 11:39 14:43 SIELC 10:31 13:51 15:41
07:32 11:43 14:46 ROGÓŹNIA 10:27 13:47 15:37
07:36 11:48 14:50 OSTRÓW MAZ. UL. RÓŻAŃSKA LOK. 10:23 13:43 15:33
07:39 11:50 14:55 OSTRÓW MAZ. UL. KOŚCIUSZKI LO 10:20 13:40 15:30
Copyright © 2018 TV Ostrów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Początek strony