21 października wybieraliśmy radnych gmin, miast i powiatów, a także wójtów i burmistrzów. Frekwencja w powicie wyniosła 57.32%, a w województwie mazowieckim 57.11%. Najaktywniejsi byli mieszkańcy gminy Szulborze Wielkie, a najmniej chętni do udziału w wyborach byli mieszkańcy Ostrowi.

Szczegółowa frekwencja końcowa w poszczególnych gminach: m. Ostrów Mazowiecka - 50.99%, gm. Andrzejewo - 68.47%, gm. Boguty-Pianki - 60.14%, gm. Brok - 58.18%, gm. Małkinia Górna - 59.37%, gm. Nur - 63.76%, gm. Ostrów Mazowiecka - 53.58%, gm. Stary Lubotyń - 55.01%, gm. Szulborze Wielkie - 74.00% , gm. Wąsewo - 67.28%, gm. Zaręby Kościelne - 62.07%.

Oto, jak przedstawiają się wyniki wyborów samorządowych na burmsitrzów i wójtów gmin i miast z terenu powiatu ostrowskiego.

MIASTO OSTRÓW MAZOWIECKA

L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1 BAUER Jerzy 51 wyższe Ostrów Mazowiecka, 4 075 41.62 Druga tura
2 KALUPA Agnieszka 52 Średnie Ostrów Mazowiecka, 399 4.08 Nie
3 PRZEŹDZIECKI Sławomir 53 wyższe Ostrów Mazowiecka, 851 8.69 Nie
4 SIKORA Karolina 39 wyższe Ostrów Mazowiecka, 1 270 12.97 Nie
5 SZYMALSKI Mieczysław 68 wyższe Ostrów Mazowiecka, 3 195 32.64 Druga tura

GMINA OSTRÓW MAZOWIECKA

L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1 BRZOSTEK Waldemar 56 wyższe Stara Grabownica, Prawo i Sprawiedliwość 3 749 69.11 Tak
2 STANIASZEK Zdzisław 48 wyższe Komorowo, 1 676 30.89 Nie

GMINA MAŁKINIA GÓRNA

L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1 KORDEK Bożena 54 wyższe magisterskie Małkinia Górna, 3 325 60.01 Tak
2 MASŁOWSKI Cezary 53 wyższe Małkinia Górna, 715 12.90 Nie
3 MURAWSKI Arkadiusz Stanisław 51 wyższe Małkinia Górna, 1 501 27.09 Nie

GMINA ANDRZEJEWO

L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1 PONICHTERA Beata Urszula 50 wyższe Pieńki-Sobótki, 1 238 53.99 Tak
2 PSKIET Jan 56 wyższe Rogóźnia, 32 1.40 Nie
3 RUTKOWSKI Michał 39 wyższe Kuleszki-Nienałty, 921 40.17 Nie
4 ŻOCHOWSKI Waldemar 40 wyższe Andrzejewo, 102 4.45 Nie

GMINA SZULBORZE WIELKIE

L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1 KOSSAKOWSKI Bogdan Józef 58 wyższe Szulborze Wielkie, 242 24.22 Nie
2 MICHALEC Krzysztof Marian 59 wyższe Szulborze Wielkie, 757 75.78 Tak

GMINA WĄSEWO

L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1 KOWALCZYK Rafał Józef 42 Wyższe Ekonomia, Zarządzanie i Marketing Wąsewo, 1 448 64.87 Tak
2 ZALEWSKA Anna Aldona 41 Wyższe Rząśnik Włościański, 784 35.13 Nie

GMINA STARY LUBOTYŃ

L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1 GUMKOWSKI Ireneusz 61 wyższe Podbiele, Prawo i Sprawiedliwość 0.00 Tak

GMINA NUR

L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1 KRUSZEWSKI Rafał 32 wyższe Strękowo, 638 41.43 Druga tura
2 LIPSKI Witold 46 wyższe Kramkowo Lipskie, 341 22.14 Nie
3 NORBERCZUK Mariusz Antoni 47 średnie Strękowo, 177 11.49 Nie
4 POPKO Marek 59 wyższe Nur, 384 24.94 Druga tura

GMINA BOGUTY-PIANKI

L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1 BOGUCKI Józef 61 wyższe rolnicze, wyższe ekonomiczne Boguty-Pianki, 577 44.18 Nie
2 DREWNOWSKI Jędrzej Michał 27 średnie Drewnowo-Ziemaki, 729 55.82 Tak

MIASTO I GMINA BROK

L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1 KRZEŚNIAK Adam Stanisław 49 wyższe BROK, 364 27.98 Nie
2 MŁYŃSKI Marek 64 średnie Brok, 937 72.02 Tak

GMINA ZARĘBY KOŚCIELNE

L.p.Nazwisko i ImionaWiekWykształcenieMiejsce zamieszkania przynależność i poparcieLiczba głosów oddanych na kandydata% głosówWybrany
1 ROSTKOWSKI Józef 62 wyższe Zaręby Kościelne, 1 007 49.85 Nie
2 WOŁOSIEWICZ Urszula 57 wyższe Zaręby Kościelne, Prawo i Sprawiedliwość 1 013 50.15 Tak
Copyright © 2018 TV Ostrów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Początek strony